www.skait-au.lt
Susipažinkim Kur įsigyti? Knygos Taisyklės Ką nuveikėme? Kontaktai

Kaip jau supratote mūsų pagrindinis tikslas - neatlygintinai gauti knygą, kuri jums jau nebereikalinga. Ji ras naują šeimininką, kuris knygą “nupirks “ mokėdamas maistu gyvūnų prieglaudos gyventojams. Jūsų neatlygintinai atnešta knyga ir už ją gautas maistas - parama prieglaudoms.
Todėl prašytume jūsų atnešti tas knygas, kurios kuo greičiau rastų savo naują šeimininką, kad tai nebūtų tiesiog senos, niekam nebereikalingos knygos.

lentele

Žmonės, ketinantys įsigyti knygą, prieš tai turėtų peržvelgti žemiau esančią knygų vertės lentelę. Pagal knygos būklę joje nurodoma mažiausia suma, už kurią jūs turėtumėte nupirkti maisto gyvūnams. Jei tik norite galite būti gerokai dosnesni.

lentele
lentele
lentele

Kadangi neturime galimybės parduoti gyvūnų maisto - prašome, kad ketinantys įsigyti knygą prieš tai maistą pirktų prekybos vietose (žemiau pateiktos rekomendacijos koks maistas reikalingas). Kol kas negalime priimti iš Jūsų grynųjų ar negrynųjų pinigų, todėl galimi tik mainai.

Maisto rekomendacijos: prieglaudose gyvenantys gyvūnai nėra išrankūs. Bet jiems taip pat kaip ir jūsų mylimiems augintiniams reikia kuo daugiau maistinės vertės turinčio ėdalo. Į prieglaudas patekę gyvūnai dažnai išsekę, sergantys, apleisti, jiems reikia geresnės priežiūros. Neturėdami pakankamai kokybiško maisto savanoriai mažiau vertingą maistą maišo su turinčiu daugiau maistinės vertės.

Todėl prašome Jūsų pirkti Premium klasės maistą (jį įsigyti galite specializuotose gyvūnų prekių parduotuvėse). Jei neturite kito pasirinkimo - siūlome rinktis konservuotą maistą. Prieglaudų gyventojai juo ypač apsidžiaugs.

Deja, prekybos centruose, esančio pigiausio Economy klasės maisto, priimti negalėsime dėl itin menkos jo maistinės vertės ir gyvūnų sveikatos sutrikimų, kurie pastebimi jį vartojant. Geriau nupirkite mažiau, bet kokybiško maisto. Už jį bus labai dėkingi prieglaudose gyvenančių gyvūnų pilvukai.